RENÁTA A ASTRO-APATYKA

Jmenuji se Renáta a s panem Emilem Václavem Havelkou spolupracuji už 12 let. Pomocí bylinných přípravků  zlepšujeme Vaše zdraví a život.

Astro-apatyka v Opavě byla otevřena 9.9.2003.

EMIL VÁCLAV HAVELKA

Je náš nejznámější astrolog. Narodil se 15.10.1944.
Zabývá se lékařskou astrologií a od roku 1990 vede astrologické apatyky Astrál.
Kromě svých apatyk v Praze, v Bohdalově a v Peci pod Sněžkou (kde mimo jiné vybudoval z trosek hotel Hořec a kde také pořádá léčebné pobyty pro děti i dospělé) vybudoval síť apatyk po celé republice, působí také na Slovensku.

Když jej navštívíte, tak Vám na základě data narození a toho, co na Vás vidí, napíše diagnózu – tedy co je třeba v organismu „spravit“ a doporučí Vám bylinné preparáty a poradí, jak zlepšit své fyzické a duševní síly.
Bylinné preparáty vozí z nejčistších oblastí Vietnamu, z Indie, z Ruska, z Bulharska a některé si také vyrábí na Vysočině.
Bylinky jsou ve formě sirupů, kapslí, tablet, čajů, mastí, olejů, past či tinktur.

Pan Havelka napsal také několik knih: Milióny vyčtené z hvězd, Znamení Zvěrokruhu, Mumio, Vitamínový poklad – rakytník. Publikuje také v časopisech, např. Meduňka, zájem o něj má i televize, především na Slovensku. V České televizi byl v pořadu Hoby naší doby, kde si povídal s Jiřinou Bohdalovou.

česká televize

Velmi ceněn pro své schopnosti je v zahraničí, nejen na Slovensku, ale především v Jižní Americe a v Asii, kam pravidelně jezdí.
O Emilu Václavu Havelkovi byla napsaná kniha Fenomén Emil Václav Havelka – český Nostradamus. Nejnovější vydanou knihou je kniha Povídání s hvězdami a bylinkami. Kniha je u nás k zakoupení.

Videa, kde najdete rady pana Havelky.

Co bych osobně řekla o panu Havelkovi? Je to velmi skromný člověk se srdcem na pravém místě, který mi v mém osobním životě mnohokrát velmi pomohl. Řeknu jen : pane Havelko, děkuji…

————————————————————————–
Zdroj časopis 21.století :
výňatek z článku : Můžeme opravdu věřit horoskopům?
„Emil Václav Havelka, jeden z nejlepší oficiální desítky světových astrologů: Hvězdy naznačují, osud si každý tvoří sám! Horoskopu lze věřit tehdy, když ho připravuje profesionální astrolog, a nikoli nějaká redaktorka. Profesionálové dělají osobní horoskop na místo a datum narození. Jde-li o místo a minutu narození, bývá úspěšný na devadesát procent. Je to vlastně takový jízdní řád, který ukazuje cestu, kterou se po narození vydáte. Symbolicky naznačuje, kdy máte nasednout do vlaku, s kým, co si máte vzít za zavazadla, kde máte přesednout, abyste byli úspěšní. Pokud to nevíte, tak se váš život nějakým způsobem odvíjí podle pohybů vesmírných těles. Kdo má o nás rozhodovat? Slunce, Měsíc, sluneční vítr a sluneční erupce. To je vidět na různých přírodních katastrofách, jako jsou třeba zemětřesení či erupce sopek. Když díky horoskopu víme, jak se vyhnout možnému nebezpečí, můžeme být v klidu, nebo naopak ve vhodné době aktivní. Z horoskopu vše přesně vyčteme, i když nám přímo neříká, že se nám něco stane, anebo naopak nás čeká úspěch. On říká, že máme tyto možnosti. Když je využijeme, tak možnost úspěchu je daleko větší než když dopředu nevíme nic. Když se někdo narodí a bude vědět, co má v určitém období života dělat, pomůže si. Pokud to však vědět nebude, je odkázán na to, co se děje, aniž by mohl zasáhnout opravně do svého osudu.

My astrologové říkáme: Hvězdy naznačují, osud si každý z nás tvoří sám!“