Ramissio – goji

Zdraví z přírody

Krásný den, příznivci zdravého života a bylinek, dnes Vám přináším novinku a to přípravky firmy Ramissio.

logo_gold

Máte zdravotní problémy? Pak čtěte dál.

Produkty Ramissio jsou to nejlepší z tradiční čínské medicíny. Zdraví, vitalita, dlouhověkost, sexuální energie, krása? Proč ne. Dopřejte si tyto kvalitní přípravky a tohle vše můžete mít.

Jedná se o řadu velmi kvalitních přírodních doplňků stravy, které pomáhají lidem vést zdravý plnohodnotný život a pečovat o své tělo.

„Neb tělo je náš chrám.“

Do rodiny těchto produktů patří:

Goji

Immunity

Revitalizea

Collagen

Ramissio Detox plasters

Snack

Strips

Produkty zakoupíte u mě v krámku na Pekařské ulici 58 v Opavě. Nebo máte zájem stát se distributorem těchto výrobků? Popř. máte zájem nakupovat pro sebe výhodně? Pak mi napište, nebo mě kontaktujte telefonicky či osobně a zaregistruji Vás.
Popř. se můžete zaregistrovat sami, pro registraci potřebujete mé ID číslo: 108279. Registrace zde>>>>

Dnes vám představím první z přípravků, ten, který mám nejraději.

GOJI

 

goji

foto daveeza from okanagan, canada

goji 2

foto Pvt pauline

Goji = Lycium chinense = kustovnice čínská

Je to nádherná rostlina – keř z rodu lilkovitých. Baví mě na ní nejvíce ta barva, barva ohně, barva jasně červená, barva vyživovaná Sluncem, září z ní pro mne síla a energie.

Plody obsahují 18 druhů amynokyselin, 21 stopových prvků ( mezi nimi např. zinek, železo, měď, vápník, selen …) a je bohatým zdrojem karotenoidů, což značí i jeho hodně výrazná červená barva. Dále obsahuje betakaroten, má jej více než mrkev. Rovněž je bohatá na vitamíny C,B1,B2,B6 a E vitamín, antioxidanty.

Rostlinka se pěstuje v Číně, ale také na plantážích v Himalájích, Tibetu, Mongolsku.

V Himalájích se toto ovoce konzumuje už mnoho staletí a říkají mu „ovoce štěstí“, protože prý v lidech vyvolává pocit štěstí. Tomu věřím, ovoce to je nádherné, šťavnaté a plné života.

No a nás zajímají především:

Léčivé účinky

goji 1

 foto: Myrabella / Wikipedia Commons /CC-BY-SA-3.0

Kromě plodů se využívají také další části rostliny – kůra, listy a kořeny. Podporuje dlouhověkost, vitalitu a potenci, brání stárnutí organismu. Posiluje imunitní systém, snižuje krevní tlak, pomáhá udržovat zdravé oči, pomáhá při cukrovce. Rovněž pomáhá při poruchách spánku, při nechutenství, zlepšuje funkci trávicí soustavy. U starších lidí snižuje výskyt závratí, vyčerpání. Užívá se rovněž při alergiích. Pomáhá při regeneraci slinivky, jater…

Ramissio Goji

Lisuje se z plodů pěstovaných v Číně v provincii Ningxia. Z jednoho keře oberou cca 3 kilogramy plodů, přičemž na 1 litr šťávy je zapotřebí 6 kilogramů čerstvých plodů goji. Plody se lisují za studena do 6 hodin od doby sběru plodů. Čerstvá šťáva se plní do lahví z broušeného skla. Výrobní postup je rychlý, tudíž není nutno dále konzervovat, sterilovat či jinak upravovat, je tedy zcela přírodním doplňkem stravy.

Užívání

Ramissio Goji stačí užívat 25 ml denně, je to proto, že obsahuje i v malém množství hodně účinných látek. Jedna láhev vydrží cca 3 týdny. Je třeba ji uchovávat v lednici, právě proto, že neobsahuje žádné konzervační látky. Chuť je velice příjemná a připomíná silnou karotkovou šťávu. Přesně takovou, jakou kdysi popíjela moje prababička. ;-) Rovněž doporučuji si goji nalévat do skleničky, nepít rovnou z láhve.

 goji 3 goji

 

Je to ovoce nesmrtelnosti a elixír zdraví a dlouhého věku.

U mne v krámku kromě této tekuté podoby koupíte také sušené goji z české firmy Mediate.

Všem Vám přeji hodně zdraví a příště nás čeká představení dalšího výrobku z rodiny Ramissio – Immunity.

Renáta ♥

astro-apatyka@seznam.cz

Jmenuji se Renáta Herczová a již přes 12 let spolupracuji s panem Emilem Václavem Havelkou. Pomocí bylinných preparátů zlepšujeme Vaše zdraví a život. Astro-apatyka v Opavě byla otevřena 9.9.2003. Více informací o tom, jak pan Havelka pracuje najdete tady>>

Komentáře