Ramissio – Royal Collagen

Krásný den, máme zde třetího člena rodiny Ramissio.

Collagen

Máte pocit, že vám vržou kolena a pleť už taky není, co bývala? Jíte zdravě a vyhýbáte se tučnému masíčku a želatině? Cvičíte, makáte na sobě, baštíte saláty? Přesto se cítíte tak nějak „divně“? Kůže je povadlá, rysy v obličeji unavené, strhané, vlasy padají a nehty se lámou? Pak si svůj stav – nestav můžete vylepšit tímto přípravkem. S přibývajícím věkem je tento stav tak říkajíc normální. Tělo se věkem opotřebovává a teď je na nás, zda se s tím smíříme, nebo se pokusíme udělat něco tak, abychom se cítili lépe. Není to jen o tom zdravě jíst a cvičit.

salát

Jak jsem vám včera psala, začínám collagen od Ramissia zkoušet i já sama na sobě. Přece jen po zimě, kdy pohyb nemám téměř žádný, chybí mi slunce, voda i vzduch, sedím stále uvnitř domu či v práci, to mé tělo ocení. Začala jsem taky 2-3x týdně chodit na pásu, abych si zlepšila kondičku, tak svému tělu dopřeji péči i vnitřně.

3_1_collagencollagen

 

Co je vlastně ten kolagen?

Kolagen je nejdůležitější bílkovina v našem těle. Je základní stavební složkou kostí, zubů, chrupavek, vaziv, očních rohovek. V těle tvoří 25-30% všech bílkovin. Kolagen je v těle zodpovědný za pružnost kůže, její pevnost i vlhkost, ale také za zdraví a vitalitu našich kloubů. Nedostatek kolagenu bývá zodpovědný za projevy stárnutí. Cca prvních 20 let života si jej tělo vyrábí samo, poté s přibývajícími roky tuto schopnost ztrácíme a je proto potřebné jej tělu dodávat. Tím se naše tělo, kosti, chrupavky, vazy, zuby regenerují.

Účinky kolagenu

Tím, že jej užíváme vnitřně, zlepšíme elasticitu kůže, zredukujeme vrásky. Budeme mít krásnější a jasnější pokožku, mladistvý vzhled. Doplníme také výživu do kloubů a zubů. Budeme „ohebnější“. No, kdo by to nebral? Já tedy rozhodně ano!

pleť

Může nám rovněž pomoci při metabolismu tuků, užívání kolagenu pomáhá spalovat tuk. No, hurá, která ženská toto nepotřebuje? ;-)

Hraje rovněž důležitou roli při tvorbě svalů – jak v běžném životě, tak také při sportu.

plavání sport

„Ramissio Royal obsahuje nadstandardní množství glukosaminu a chondroitinu, tedy dvou substancí známých protizánětlivými a blahodárnými účinky na klouby. Působí jako ochrana chrupavky a kloubní tekutiny proti degeneraci, přináší skutečnou úlevu od bolesti a účinnou regenerací kloubní tkáně, kostí a šlach. Chondroitin obsažený v produktu Ramissio Royal je ze žraločí chrupavky. Jedná se o mimořádně účinnou látku, která výrazně přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů a pomáhá promazávat chrupavčitou tkáň. Nápoj Ramissio Royal může pomoci především sportovcům k lepším výkonům, dětem k bezbolestnému růstu či starším lidem, jejichž vazivové tkáně ochabují.“ – zdroj Ramissio

Ramissio Royal Collagen|

„Nejznámější zdroj kolagenu je pravděpodobně želatina, která je však špatně stravitelná. Navíc se většina kolagenových přípravků
v současnosti vyrábí z krav či prasat, což zvyšuje riziko nákazy různými chorobami. Zato kolagen extrahovaný z rybí kůže a šupin je naprosto ideální, protože je netoxický a velmi podobný lidskému kolagenu. Je tak daleko více bezpečný. Nejúčinnější a nejlépe vstřebatelný je pak když se požívá jako doplněk stravy, například ve formě nápojů. Přesně takový je i náš produkt Ramissio Royal.

Kolagen extrahovaný z rybí kůže představuje nejlepší způsob, jak si doplnit kolagen a zachovat si mladistvý vzhled. Díky různým podmínkám, ve kterých ryba žije – jako například teplota a tlak vody – je rybí kolagen také rezistentní vůči fyzickému a chemickému poškození. Je biologicky aktivní, což znamená, že si zachovává svou původní živou strukturu.

ryby

Nejhodnotnější kolagen se získává z kůže tolstolobika. Vědecké výzkumy ukázaly, že tato ryba obsahuje výjimečně kvalitní kolagen, a také řadu polypeptidů a aminokyselin, které zvyšují jeho účinnost. Tolstolobik má také neobyčejně mimořádné vlastnosti pro zdraví. Živí se totiž výhradně řasami a olej, který je v jeho mase a podkožním tuku obsažen, má také velmi příznivý vliv na kardiovaskulární systém.“ – zdroj Ramissio

Pro koho je nápoj vhodný?

Léčba naším drinkem Ramissio z rybího kolagenu je vhodná zejména pro lidi, kteří chtějí udržovat svou pokožku mladou a krásnou. A také pro děti s růstovými bolestmi pramenícími z nedostatečného přísunu kolagenu. Je efektivní léčbou pro zánětlivou pleť a záněty v těle všeobecně. Pomáhá při léčbách různých druhů artritid. Je vhodný i pro sportovce, kterým pomáhá posilňovat kosti, klouby a šlachy
a předcházet tak úrazům spojeným se sportovním výkonem. Je také pomocníkem při poúrazové léčbě.

další info tady >>> klikni

Jak užívat?

Kolagenový drink s obsahem glukosaminu a chondroitinu je jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí o své tělo pečovat zevnitř i zvenčí. Pravidelným užíváním 50ml denně doplníte tělu potřebný kolagen a zbavíte se problémů s pohybovým aparátem. Budete mít radost z pohybu v každém věku, budete se cítit vyrovnaně a vypadat skvěle. Kolagen funguje jako anti-aging prvek našeho života. Zlepšuje elasticitu a plnost kůže, redukuje vrásky, vytváří pevnější a krásnější pokožku a pomáhá dosáhnout zářivého a mladistvého vzhledu. Hraje také důležitou roli při kontrole hmotnosti. Jeho užívání vede k intenzivní tvorbě bílkovin a zvýšení metabolismu tuků. Díky tomu dochází ke komplexnímu snížení tělesného tuku.

Tak hodně zdraví, pohodové jaro a málo loupání v těle. :-)

Renáta ♥

astro-apatyka@seznam.cz

Jmenuji se Renáta Herczová a již přes 12 let spolupracuji s panem Emilem Václavem Havelkou. Pomocí bylinných preparátů zlepšujeme Vaše zdraví a život. Astro-apatyka v Opavě byla otevřena 9.9.2003. Více informací o tom, jak pan Havelka pracuje najdete tady>>

Komentáře