Nové služby, které vám nabízím

Apatyka bude mít co nevidět narozeniny. 9.9. oslaví  krásných 14 let.

Jo, puberta. Nicméně mě nezlobí, vrtochy nemá a stále se rozšiřuje a vzdělává. Momentálně přešla ze základky na střední. :-) Základní bylinné téma rozšířila o nové. Feng shui. Na střední se jí moc líbí.

Zvykli jste si na pravidelné poradny pana Havelky a mnozí už i na to, že já sama pořádám semináře. Byla jsem na krátký čas součástí jedné společnosti, se kterou jsem se ale počátkem července rozešla a své nové služby jsem začala nabízet pod svou hlavičkou Harmony feng shui. 

A je to venku!

Ano, součástí apatyky není jen prodejna bylinek a prodejna dekorací, které vám oživí a zkrášlí váš byt, ale také poradenství v oblasti feng shui.

Můj zpřátelený web, který také provozuji, vám napoví víc. http://renatahercz.cz/

Co tedy nabízím?

1. Pravidelné večerní semináře na téma feng shui a náš život ve spojitosti se zdravím. Už je v běhu 2. třída a na podzim podle zájmu otevřu třetí třídu.

prostor

2. Velké tematické semináře – vánoční, velikonoční, tvorba visionboardů, povídání o feng shui a zdraví, nový čínský rok a další.

feng-shui-vision

3. Konzultace u vás doma nebo také v kanceláři, kdy vyladíme váš prostor, provedeme očistu bytu, přivedeme a rozvedeme energii tolik potřebnou pro život, aby se u vás doma dobře cítila. Poradím vám s výmalbou či rekonstrukcí bytu. Doporučím vám vhodné nápravy pro váš byt s cílem dojít k harmonii. Najdeme rovněž vhodné místo na spaní. Provedeme základní rozbor vaší situace a budeme společně hledat řešení a cestu.

4. Novinkou pro vás je rozbor astrotypů a koreláty. Zní to tajemně, ale je to prosté. Astrotyp je čínský horoskop, který nepředpovídá budoucnost, ale nabízí informace o povaze, emocích, energiích, o životním stylu, proč se chováme tak a tak a co s tím. Jak některé věci v sobě podporovat, vypíchnout a jak některé potlačit a proč. Cílem je být v harmonii a ve zdraví. I toto umí čínský horoskop nabídnout. Také může pomoci při výběru povolání, kariéry, partnera. Z tohoto horoskopu se dozvíme vše potřebné. Určitě jste někteří četli či slyšeli, jaké máte své čínské zvíře, např. zajíce, tygra, krysu, koně či vepříka. Tak vězte, že naší součástí není jen jedno zvířátko, ale hned čtyři a ty musejí spolupracovat. Najdeme společně cestu k pochopení každého z nich. Dozvíte se tedy, jaká zvířátka jsou uvnitř nás, zda je využíváme, k čemu je máme a co s nimi můžeme podniknout, v čem nám pomáhají nebo v čem nás brzdí a jak na ně.

Korelát je potom porovnání naší energie s energií druhého člověka, v podstatě je to partnerský rozbor. Zjistíme, proč spolu krásně komunikujeme nebo naopak, kde je zakopaný pes a proč spolu s partnerem, dítětem, maminkou či kolegou nemůžeme najít společnou řeč.

Vždy mám radost, když mi mí klienti píší, že se jim život po mé konzultaci změnil nebo, že konečně pochopili, jak na kolegu v práci, se kterým se nesnesli.

Největším zdrojem poznání jsou pro mě mé dvě děti. Vím, že mého malého kohoutka musím nechat se občas předvést, je pak spokojený a jeho tělo je zdravé. Kdybych jej nechápala, nedovolila mu se projevit, půjde do nemoci a to za léta, která plynou, může přerůst ve fatální onemocnění. Takže jsem ráda, že to vím a nechávám mu prostor. Vím, že druhé své dítě, které má jedno ze zvířat koně, musím občas krotit. Běží životem jako mustang prérií a občas bohužel nevnímá ty kolem. Občas ho vrátím zpátky do reality a jen tak mezi řečí podotknu, že má koně zpomalit a „zapnout“ na chvíli jiné zvíře, které bude pro okolí snesitelnější. Děti rychle pochopily, že jim tato zvířátka v nich, když je pochopí, mohou pomoci a hlavně, pokud je budou respektovat, budou zdraví. A o to jde především. Být ve zdraví a harmonii. Proto se i mně tato cesta vedení poradenství zalíbila.

Feng shui pro mě není jen uspořádání věcí v bytě, je to pro mne cesta ke zdraví a harmonii.

feng-s

Pokud budete mít zájem o konzultaci či vytvoření astrotypu či korelátu, napište mi, zavolejte, pomůžu vám vyřešit problém, kterým se léta trápíte. Napište a váš život zase spojíme do uceleného obrázku.

Krásné dny plné zdraví a harmonie

Renáta

astro-apatyka@seznam.cz

Jmenuji se Renáta Herczová a již přes 12 let spolupracuji s panem Emilem Václavem Havelkou. Pomocí bylinných preparátů zlepšujeme Vaše zdraví a život. Astro-apatyka v Opavě byla otevřena 9.9.2003. Více informací o tom, jak pan Havelka pracuje najdete tady>>

Komentáře