RENÁTA

 

Jmenuji se Renáta, jsem narozena ve znamení štíra.
Apatyku v Opavě jsem založila 9.9.2003 poté, co si mě vybral pro spolupráci pan Havelka.

Jak začala naše spolupráce? Jednou jsem v pořadu Áčko viděla pana Havelku mluvit o neplodnosti, což byl náš problém. Napsala jsem Šárce Kubelkové, ta mi odepsala a dala mi kontakt na pana Havelku do Prahy. Zavolala jsem mu a poté ho i navštívila v Bohuňovicích u Olomouce. Léčili jsme se u něj cca 11 měsíců, no a dopadlo to happy endem, dnes má syn Niky 14 let. I po narození syna jsme za panem Havelkou jezdili a čím víc jsem jej poznávala, tím víc jsem s ním chtěla pracovat a pomáhat dalším. Bylo to mé velké přání.
No a jednou mi pan Havelka řekl, otevřete apatyku v Opavě, já k vám budu jezdit.
Překvapením jsem ani nedýchala a chytla ho za slovo. Pak jsem se ještě dlouho doma všem chlubila, že si mě sám vybral, cítil, že to budu dělat ráda a je to tak, má práce je můj koníček.

Co bych o sobě ještě prozradila?

Jsem rozvedená, mám dvě děti, syna Nikyho a dceru Julii Emu.
Mám ráda jaro a podzim, všechny barvy země, jarní kytičky, nejraději tulipány, narcisy, modřence, frézie…, knihy, rockovou hudbu, sudoku, obdivuji lidi jako je sir Nicolas Winton, nemám ráda velkou zimu a velké horko, nesnáším pocit bezmoci, lidskou hloupost, násilí…
Můj oblíbený citát – žij a nechej žít…

Pokud řešíte nějaký zdravotní problém, napište mi prosím e-mail a já vám poradím, co s ním, jak na něj vyzrát, pokud to bude nutné – nebo si nebudu vědět rady – nebo to bude vaše přání, proberu toto s p. Havelkou a dám Vám vědět. Hodně zdraví všem.

Renáta