E-BOOKY ZDARMA

Stáhněte si tento e-book zdarma:

Vesmírný objednávkový e-shop aneb Jak si z vesmírného kotle vytáhnout své přání a neopařit se...

a já vás naučím v 7 krocích, jak vědomě objednávat, plnit si svá přání a žít život v pohodě, radosti a štěstí...

Renáta ♥

0
lidí si stáhlo tento e-book

Chcete být zdraví a nechce se Vám k lékaři?

Chcete se léčit přírodně, bylinkami?

Nevíte, kde hledat pomoc?

Stáhněte si tento e-book:  13 let v apatyce ( vzhůru za zdravím, vzhůru do apatyky ) a já Vám ukáži, co vše najdete v apatyce...

a jak Vám mohu s Vašim problémem pomoci.

Renáta ♥

0
lidí si stáhlo tento e-book

Referece těch, co e-book už četli: Renatin e-book je skvělý způsob, jak se dozvědět více o jejích službách, které nabízí ve své astro-apatyce. Podrobně v něm povypráví o panu Havelkovi a panu Zvolánkovi, se kterými spolupracuje, takže se v klidu domova o nich můžete dozvědět přesně to, co Vás zajímá, a jak pracují. Přehledně se také seznámíte se sortimentem, který je v astro-apatyce k zakoupení. E-book vás příjemně naladí a naláká k osobní návštěvě astro-apatyky.

Mirka Valašíková Křížová Podporuji rodiče v návratu k tomu, co je normální a přirozené, protože věřím v jejich schopnost rozumět a naplňovat potřeby svoje i svých dětí.http://mirkakrizova.cz/muj-pribeh/

Tento e-book by nevznikl, nebýt ohromných zkušeností Renáty. Je velice zkušená, milá a ochotná pomoci. Ne vždy měla život jednoduchý, přesto nezanevřela a vždy se vrhla s elánem do dalších životních etap. Je velice cílevědomá a pracovitá. Má přístup ke skvělým lidem a bylinkám v mnoha formách. Proto se vyplatí za ní pravidelně chodit. Vždy totiž nabídne něco nového a zajímavého. A nemusí nutně jít jen a jen o materiální zboží. E-book vám otevře cestu do apatyky, abyste věděli, co vás čeká. Doporučuji.

Dana Ginová

"Když se mi dostal do ruky Renátin ebook, byla jsem nadšená. Doslova jsem "hltala" každé slovo, protože její autentický příběh v mnohém připomínal životní příběh můj. A trochu jsem zalitovala, že se mi do rukou nedostal o mnoho let dřív. V době, kdy jsem putovala od lékaře k lékaři, abych si vždy poslechla stejnou písničku, že můj zdravotní nález karcinomu je v nevyléčitelném stádiu, A okamžitě se mi vybavila i slova z proslulé knížky Alchymista:"Když něco opravdu chcete, celý Vesmír se spojí."I v mém případě se spojil a já jsem ve svých 40letech porodila zdravé dítě a navzdory všem hrůzostrašným prognózám žiju dál svůj spokojený a naplněný život.Tento ebook by se měl šířit rychlostí blesku ke všem lidem, kteří snad ztrácejí naději a víru ve své uzdravení a lepší zítřejší ráno."

Mgr.Lenka Bílkováprofesionální koučka a mentorka www.lenkabilkova.cz

Tipy a triky pro Vaše zdraví.

Brzy další e-book  na stránkách astro-apatyky.

Vydržte, prosím, a sledujte novinky.

Renáta ♥