Apatyka v novém kabátku

Je to jen pár dní, co se apatyka kapku změnila. Po 13 letech dostala nový kabátek. Venku i na chodbě vás přivítají květiny. Ubylo pár regálů a konečně po letech se ledy hnuly a donutila jsem se udělat změny, po kterých krámek už volal. Prodejní část se prodloužila a rozdělila na 2 části s dekoracemi, středové části vévodí bylinky. Stále zůstávám věrná bylinným přípravkům a výrobkům pana Havelky, české firmě Energy a také firmě Apotheke. Prostor je teď volnější, vzdušnější a máte možnost si posedět v křesílkách, než se dostanete na řadu nebo si jen tak povykládáme. Ještě mě čekají drobné finální úpravy. Změnou prošla i kancelář.

Vloni jsem měla docela těžké období a hlavně chuť už nepokračovat. Překonala jsem ji. Hlavní motivací byla spolupráce s panem Havelkou a pomoc vám s vašim zdravím.

Od září 2016 se také v centru Harmony konají feng shui školičky. Už máme 2. třídu a v září plánuji otevřít třídu třetí. Setkáváme se jednou za 4-6 týdnů v počtu max. 8 lidí a povídáme si o tom, jak si svým prostorem můžeme ovlivnit své zdraví, svou harmonii, svůj život, vztahy s partnerem, dětmi  či přáteli.

Nově také poskytuji poradenství ohledně zdraví na základě data narození; pokud se na mne obrátíte, tak kromě zdraví rozebereme vaše vzahy s parterem, vaše možnosti, životní směr….. Zároveň vám doporučím vhodnou bylinnou léčbu.

Dále poskytuji konzultace ve vašem bytě či domě v rámci Adam Feng Shui. V rámci konzultací vám poskytnu tyto služby:

  • Základní harmonizace bytu
  • Barevné návrhy
  • Zdravé a šťastné místo na spaní
  • Výběr vhodného místa pro bydlení, podnikání…
  • Úspěšná kancelář
  • Prosperující firma
  • Byt jako pomocník ve vztazích
  • Podpora vaší finanční situace…

Další informace ke konzultacím naleznete zde: konzultace Adam Feng Shui.

Prostě apatyka jede dál a já se na vás těším v novém.

Renáta ♥

astro-apatyka@seznam.cz

Jmenuji se Renáta Herczová a již přes 12 let spolupracuji s panem Emilem Václavem Havelkou. Pomocí bylinných preparátů zlepšujeme Vaše zdraví a život. Astro-apatyka v Opavě byla otevřena 9.9.2003. Více informací o tom, jak pan Havelka pracuje najdete tady>>

Komentáře